ثبت نام آزمون TOEFL PBT از امروز

داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون TOEFL PBT می توانند از امروز شنبه 8 مرداد با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور در این آزمون ثبت نام کنند.

به گزارش مهر، آزمون TOEFL) PBT) در روزهای 23 مهر سال 90 همزمان با 15 اکتبر سال 2011 و 21 آبان سال 90 همزمان با 12 نوامبر سال 2011 برگزار می شود.

ثبت‌نام این آزمون‌ها از روز 8 مرداد از طریق سایت اینترنتی این سازمان به نشانی http://ets.sanjesh.org آغاز می شود. ظرفیت ثبت نام در هر یک از این دو آزمون 250 نفر بوده و محل برگزاری سایت دوم سازمان سنجش آموزش کشور واقع در شهرستان کرج ، مشکین دشت، خیابان شهید متوسلیان است.

داوطلبانی که دسترسی به کارت‌های اعتباری خارج از کشور  MASTER CARD,VISA…  دارند، می توانند به صورت آن لاین در این آزمون ها ثبت نام کنند. این گروه از داوطلبان می توانند با ورود به سایت ETS  به نشانی WWW.ETS.ORG/TOEFL  در این آزمونها ثبت نام کنند. (نشانی مرکز سازمان سنجش آموزش کشور در کرج در این سایت G714 است)

داوطلبان باید تا 10 روز قبل از تاریخ آزمون، فرم تقاضانامه مندرج در سایت این سازمان به نشانی http://ets.sanjesh.org را تکمیل و یک قطعه عکس (تمام رخ مربوط به سال جاری) را نیز از طریق سایت اعلام شده، ارسال کنند.

 

/ 0 نظر / 40 بازدید